Legionowskie Stowarzyszenie Amicus laureatem 5. edycji konkursu „Odpowiedzialni Społecznie”

Już po raz piąty wybrano najlepsze firmy i instytucje wpływające na rozwój lokalnej świadomości społecznej. Wśród laureatów znalazło się również Legionowskie Stowarzyszenie Amicus. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu Legionowskiego Stowarzyszenia Amicus ksiądz Tomasz Chciałowski. Konkurs jest kierowany do pracodawców, firm i instytucji prowadzących działalność na terenie powiatu legionowskiego, którzy w swojej pracy kierują się ideą społecznej odpowiedzialności biznesu, uwzględniają interesy społeczne, dobro środowiska, budują relacje ze swoimi pracownikami oraz z lokalną społecznością. Jego celem jest zwiększenie świadomości na temat biznesu odpowiedzialnego społecznie, a tytuł przyznany jest firmom, instytucjom oraz ich pracownikom, którzy swoją postawą do tego się przyczyniają.
Więcej na temat tej uroczystości przeczytać można na stronie Starostwa Powiatowego.