Piknik integracyjny dla Osób z Niepełnosprawnościami

W środę, 26 czerwca, odbył się Piknik Integracyjny dla Osób z Niepełnosprawnościami, który był pełen radości, śmiechu i wspólnej zabawy!  Organizatorami wydarzenia było Legionowskie Stowarzyszenie Amicus.
Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować Prezesowi Zarządu Legionowskiego Stowarzyszenia Amicus, ks. prał. Tomaszowi Chciałowskiemu, Wiceprezes Stowarzyszenia Amicus, pani Ewie Stolc, a także Kierownik WTZ św. Rity, pani Magdalenie Wojciechowskiej, oraz wszystkim Instruktorom za ich ogromne zaangażowanie i wsparcie.
Serdecznie dziękujemy również Warsztaty Terapii Zajęciowej w Świeszewie oraz Nowodworskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci za przyjęcie naszego zaproszenia i aktywny udział w pikniku. Wasza obecność sprawiła, że ten dzień był wyjątkowy!
Ogromne podziękowania należą się także rodzicom, którzy wsparli nas w organizacji tego wydarzenia. Wasza pomoc była nieoceniona!
W trakcie pikniku czekało na nas wiele atrakcji: konkurencje sportowe, quiz wiedzy oraz quiz muzyczny, które dostarczyły uczestnikom mnóstwo emocji i radości. Nie zabrakło też przysmaków – grill, popcorn, wata cukrowa i słodkie bułki. Na zakończenie bawiliśmy się wspólnie przy muzyce.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas!