Amicus zaprasza do Świetlicy Środowiskowej!

Przyszedł wreszcie czas ferii zimowych. Sporo dzieci wyjechało na zimowiska ale nie mała grupa spędziła te ferie w domach! I to właśnie do nich skierowana była oferta Świetlicy Środowiskowej prowadzonej przez Legionowskie Stowarzyszenie Amicus w ramach akcji "Zima w mieście"! Obok zajęć świetlicowych, podczas których uczyły się poczucia własnej wartości oraz przebywania i współpracy w grupie w trakcie wspólnych gier, konkursów i zabaw, organizatorzy zadbali także o inne formy rozrywki! Były wspólne wyjazdy do kina, aquaparku w Jachrance, ośrodka rozrywki "Hula Kula (kręgle, baseny z piłeczkami i inne)". Jak napisano powyżej podczas pobytu dzieci w świetlicy odbywały się również rozgrywki i konkursy między innymi: tenisa stołowego, piłkarzyków, rysowania itp. Czas tych dwóch tygodni minął bardzo szybko! Ferie zimowe już za nami, ale świetlica działa dalej! Zapraszamy w czwartki i piątki w godzinach 17:00 - 19:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 - 14:00. Zadanie dofinansowane jest przez Gminę Miejską Legionowo a prowadzone przez Legionowskie Stowarzyszenie Amicus.