Legionowska Świąteczna Zbiórka Żywności

W dniach 24 – 26 listopada 2017 roku po raz kolejny odbyła się akcja zbiórki żywności dla osób w trudnej sytuacji majątkowej. Legionowskie Stowarzyszenie Amicus tak, jak co roku wzięło udział w tym przedsięwzięciu. Wolontariuszy Amicusa spotkać można było w sklepie Biedronka przy ulicy Nowodworskiej w Michałowie Reginowie oraz w sklepie Kaufland w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej. Wśród wolontariuszy znaleźli się między innymi członkowie służby liturgicznej naszej parafii, harcerze, młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania oraz młodzież, która już przyjęła ten Sakrament a także osoby niepełnosprawne wraz z terapeutami z Warsztatu Terapii Zajęciowej św. Rity. Zebrane artykuły spożywcze po przygotowaniu i spakowaniu w najbliższych dniach trafią w do rodzin potrzebujących. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły akcję i część swoich zakupów przeznaczyły dla tych rodzin.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii!