Śniadanie wielkanocne 2022 w WTZ św. Rity

11 kwietnia 2022 roku w Warsztacie Terapii Zajęciowej św. Rity miała miejsce miła uroczystość. O godzinie 11:00 przybyli zaproszeni goście, wśród których wymienić należy między innymi Prezesa Zarządu Legionowskiego Stowarzyszenia Amicus księdza prałata Tomasza Chciałowskiego, Zastępcę Prezydenta Miasta Legionowo Pana Piotra Zadrożnego, Starostę Powiatu Legionowskiego Pana Sylwestra Sokolnickiego, Sekretarz Miasta Legionowo Panią Idę Parakiewicz - Czyżma, Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej Pana Piotra Mrozka, Prezesa Zarządu KZB Legionowo Panią Irenę Bogucką, koordynatora Legionowskiego Stowarzyszenia Amicus Panią Ewę Stolc, byłą Sekretarz Miasta Legionowo Panią Danutę Szczepanik, Kierownika Klubu Seniora Amicus Panią Annę Piotrowską, księdza Marka Nowaka. Nie zabrakło oczywiście uczestników WTZ św. Rity wraz z rodzicami i opiekunami a także kadry Warsztatów. Prezes Zarządu Legionowskiego Stowarzyszenia Amicus ksiądz prałat Tomasz Chciałowski w krótkim przemówieniu powitał gorąco wszystkich przybyłych, każdy z zaproszonych gości również powiedział kilka słów dziękując za zaproszenie oraz składając życzenia dalszej owocnej współpracy. Po wspólnej modlitwie ksiądz Tomasz dokonał poświęcenia pokarmów umieszczonych na pięknie udekorowanych stołach, tradycyjnie wszyscy zebrani podzielili się jajkiem oraz życzeniami. Najbliższe kilkadziesiąt minut upłynęło na rozmowach, wspomnieniach, planach i oczywiście degustacji wspaniałych potraw przygotowanych przez terapeutów, uczestników oraz ich rodziców. Tak właśnie wyglądało uroczyste śniadanie wielkanocne w Warsztacie Terapii Zajęciowej świętej Rity w Legionowie.