Świętowaliśmy stulecie nadania nazwy Legionowo

W sobotę 11 maja Legionowo obchodziło setną rocznicę nadania nazwy. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego. Potem przy dźwiękach muzyki, barwnym korowodem udaliśmy się do Areny, gdzie nastąpił dalszy ciąg świętowania. Tego dnia nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszego Stowarzyszenia. Reprezentowali nas uczestnicy i terapeuci z Warsztatu Terapii Zajęciowej św. Rity oraz seniorzy wraz z kadrą Klubu Seniora Amicus. Nasi przedstawiciele wzięli udział w pochodzie a potem prezentowali dzieła swoich rąk na wspólnym stoisku. Zainteresowanie było ogromne pewnie po części dlatego, że każdy zakupiony artykuł brał udział w loterii, w której 1 nagrodą był rower MTB, 2 nagrodą - radioodtwarzacz a trzecią radioodbiornik. Oprócz tego rozlosowano jeszcze dziesięć nagród pocieszenia w postaci wyrobów pracowni WTZ i Klubu Seniora Amicus. Organizatorem loterii oraz fundatorem nagród było Legionowskie Stowarzyszenie Amicus. Ceremonię losowania nagród poprowadził Prezydent Miasta Legionowo pan Roman Smogorzewski za co serdecznie dziękujemy.