Z akcją “Weź plecak – daj wyprawkę” odwiedziliśmy SP. w Błędostowie

Już po raz kolejny Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Sieka w Błędostowie odwiedzona została przez Prezesa Legionowskiego Stowarzyszenia Amicus księdza Tomasza Chciałowskiego. W ramach akcji "Weź plecak - daj wyprawkę" dostarczono do szkoły 23 w pełni wyposażone plecaki. 13 plecaków otrzymali wszyscy uczniowie klasy pierwszej (bo tylu ich właśnie jest). Niezbędne wyposażenie plecaków, na które składały się między innymi: zeszyty, piórniki, ołówki i długopisy, flamastry i farby, linijki, temperówki i kredki oraz bardzo wiele innych akcesoriów zakupione zostały przez osoby prywatne, firmy i instytucje oraz Legionowskie Stowarzyszenie Amicus. Wszystkim obdarowanym życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i samych szóstek. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Prezesesowi Legionowskiego Stowarzyszenia Amicus gratulujemy wspaniałej inicjatywy!